AKTUALNOŚCI

17.12.2014 Karczma Podhale

Zapraszamy na Cyrhle  od 27grudnia KARCZMA PODHALE już otwarta  www.karczmapodhale.pl

18.11.2014 Oferta Sylwestrowa 2014/15

Informujemy że D.W. u Heliosa posiada jeszcze wolne miejsca w okresie Świątecznym i Sylwestrowym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą

18.11.2014 Witamy na nowej stronie...

Miło nam poinformować, że z  dn. 18.11.2014 oddajemy dla Państwa nową stronę internetową naszego Domu Wypoczynkowego.FORMULARZ KONTAKTOWY


Formularz zawiera puste pola

OK


Adres e-mail jest nieprawidłowy

OK
Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail


Ośrodek D.W. u Heliosa znajduje się w Zakopanem na Cyrhli, znanej dzielnicy widokowo-wypoczynkowej dzielnicy Zakopanego, położona na wysokości 1000. n.p.m. nad centrum (10 min jazdy samochodem) na drodze do Morskiego Oka. 

Jest to teren Tatrzańskiego Parku Narodowego - wymarzone miejsce na spacery, wspaniała baza wyjściowa na trasy tatrzańskie. Rozciągają się stąd wspaniałe widoki na Tatry Koszystą, Czerwone Wierchy, Buczynowe Turnie, Granaty, Kozi Wierch, Giewont. Otaczające lasy zapewniają bogactwo runa leśnego, ciszę oraz idealny spokój. 

W rejonie Toporowej Cyrhli znajdują się liczne trasy biegowe oaz wychodzą stąd trzy znakowane szlaki turystyczne, dlatego bez potrzeby dodatkowego dojazdu można zaplanować wycieczki o różnym stopniu trudności:

Szlak zielony - prowadzi na Kopieniec Wielki (1328m), Dolinę Olczyską  do Jaszczurówki.
Szlak czerwony - prowadzi przez Psią Trawkę, Polanę Waksmundzką, Rówień Waksmundzką do Doliny Roztoki i Morskiego Oka.
Szlak niebieski - prowadzi Doliną Złotą i Doliną Filipka na Wiktorówki.

Zniżki dla Naszych Gości
Wspaniałe widoki - Kopieniec Wielki

Dla naszych gości oferujemy wiele darmowych atrakcji. Organizujemy wieczorki przy ognisku, pieczenie kiełbasek, imprezy firmowe w regionalnym szałasie. Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3, 4 oraz 5 osobowych z łazienkami oraz TV oraz możliwość wykupienia wyżywienia. W pobliżu znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze oraz restauracja. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty to przy zameldowaniu upomnij się o kartę tatrzańską, dzięki której otrzymasz zniżki nawet do 30% na największe atrakcje w Zakopanem i okolicach. 

Nie zwlekaj, zarezerwuj pobyt już dziś a my w miarę naszych możliwości dołożymy starań abyś czuł się jak u siebie w domu albo nawet lepiej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
u Heliosa - Oferta Wakacje
Wakacje w Zakopanem
u Heliosa - Oferta Boże Narodzenie
Boże Narodzenie w Zakopanem
u Heliosa - Oferta Sylwestrowa
Sylwester w Zakopanem
u Heliosa - Oferta Ferie Zimowe
Ferie Zimowe w Zakopanem
Karczma Regionalna Podhale
karczma_regionalna w Zakopanem
+48513336838+48502626009+48182061812rezerwacja@uheliosa.pl
Close
World Languages
pl